Türkiye Cumhuriyeti

ICAO Daimi Temsilciliği

Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz

 
Ümit Pamir
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1990-01.01.1991
Ünal Maraşlı
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1991-01.01.1995
Tanju Ülgen
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1995-01.01.1997
Hatay Savaşçı
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.01.1997-16.07.1999
Oya Tuzcuoğlu
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.08.1999-30.05.2002
Sadi Çalışlar
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.06.2002-01.12.2006
Vakur Gökdenizler
Büyükelçi, Daimi Temsilci
15.12.2006-30.06.2010
Oya Tuzcuoğlu
Büyükelçi, Daimi Temsilci
15.07.2010-01.09.2012
Çağatay Erciyes
Büyükelçi, Daimi Temsilci
01.09.2012-11.09.2015
Ali Rıza Çolak
Büyükelçi, Daimi Temsilci
11.09.2015-